INFORMĀCIJA

Darbs ārzemēs un informācija kas mēs esam

Vai jūs šobrīd meklējat darbu ārzemēs? Pilnu vai nepilnu slodzi modernā, atraktīvā uzņēmumā ar lielisku darba atmosfēru un draudzīgiem darbiniekiem? Eiropā ir daudz interesantu darba piedāvājumu visdažādākajās nozarēs.

KO MĒS PIEDĀVĀJAM

1.Uzticamība

Mēs turam solīto un apzinīgi strādājam savu klientu labā.

2.Ilgtermiņa orientācija

Īpaši strauji mainīgajā laikā ir nepieciešami partneri, kas nodrošina drošību. Ar mūsu ilgtermiņa stratēģiju un skaidriem mērķiem mēs nodrošinām ilgtspējīgu izaugsmi.

3.Augstākā kvalitāte

Mūsu ikdienas apņemšanās ir piedāvāt saviem klientiem visaugstāko iespējamo kvalitāti. Mēs esam nepārtrauktā uzlabošanas procesā, kas ir daļa no mūsu korporatīvās kultūras.

4.Novērtējums

Daudzās aptaujās vienmēr parādās viena un tā pati aina: darbinieki vēlas, lai viņus novērtē. Tāpēc mēs tiecamies pēc godīgas, cieņpilnas un atklātas komunikācijas, pēc skaidrības un uzticības.

5.Komandas orientācija

Veiksmīgi konkurēt varam tikai kopā ar apmierinātiem klientiem un darbiniekiem. Indivīda individualitātes novērtējums rada pievienoto vērtību ikvienam.

6.Dinamika

Ar atvērtām acīm un ausīm mēs apzināmies savu klientu vajadzības un tādējādi vienmēr varam piedāvāt un izveidot jaunus, labākus risinājumus.

7.Jautri ar panākumiem

Panākumi ir lipīgi un jautri. Lai svinētu panākumus, ir jāatstāj sava komforta zona, jo lielāks prieks ir par veiksmes „ražu“.


Mūsu komanda ir jūsu rīcībā

Mūsu darba aģentūra – jūsu partneris darba piemeklēšanas risinājumiem . Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu un iespēju klāstu, lai apmierinātu mūsu klientu individuālās problēmas. Sazinieties ar mums jau šodien!