Ārvalstu darbinieku nodarbināšana Vācijā

Ārvalstu darbinieku nodarbināšana Vācijā

Papildus jautājumam par darba atļauju ir jāprecizē algas aplikšana ar nodokļiem, nodarbinot ārvalstu darbiniekus, kuri nedzīvo Vācijā.

Principā šeit tiek aplikti arī ienākumi, kas gūti Vācijā. Nav nozīmes tam, vai darbinieks saglabā savu dzīvesvietu ārvalstīs. Ir izņēmums, ja ārvalstu uzņēmums turpina maksāt algas vairākās vietās un norīkojums Vācijā nav ilgāks par 183 dienām. Šajā gadījumā par nodokļu uzlikšanu atbild darbinieka mītnes valsts. Turklāt daudzas valstis ir noslēgušas līgumus, lai novērstu nodokļu dubulto uzlikšanu.

Ārvalstu darbinieku, kuri nav Vācijas rezidenti, nodarbināšana – vai ir neierobežotas nodokļu saistības Vācijā, dzīvojot ārvalstīs?

Tas, vai ārzemju darba ņēmēju, kuri nedzīvo Vācijā, nodarbināšana ir saistīta ar paziņojumu sociālajai apdrošināšanai, ir atkarīgs arī no darbinieka statusa un esošā līguma. Piemēram, nepilnas vai tā sauktās maznodarbinātības gadījumā nav pienākuma veikt veselības apdrošināšanu, tas pats attiecas uz norīkošanu darbā. Nespeciālistam ir grūti saprast daudzos likumus par šo tēmu. Mēs piedāvājam ekspertu palīdzību un rūpējamies par jūsu ārvalstu darbinieku reģistrāciju, ja izrādās, ka viņiem ir jāveic sociālās apdrošināšanas iemaksas. Mēs arī nododam iemaksas veselības, pensiju un bezdarba apdrošināšanai. Ja nezināt, kā rīkoties vācu rindkopu neskaidrībās, tas ir vēl viens iemesls mums uzticēties. Daudzu gada pieredze un daudz apmierinātu klientu runā paši par sevi.

Jūsu panākumu atslēga

Ārvalstu darbinieku, kuri nedzīvo Vācijā, nodarbināšanai nav jābūt sarežģītai. Ar visaptverošu bezrūpīgu paketi mēs nokārtojam formalitātes, kas ietekmē jūsu darbiniekus, un palīdzam jūsu uzņēmumam nostiprināties Vācijā. Uzticieties mūsu speciālistu kompetencei un izmantojiet mūsu produktus.